EnergySol Solární set W90 | solarni-sety

Na úvod » Solární systémy » Solární sety » Solární sety bez zásobníku » EnergySol Solární set W90

EnergySol Solární set W90

Číslo výrobku:
Solární set W90
 
Běžná cena:
115.946 Kč
 
Naše cena s DPH:
94.540 Kč
 
Naše cena bez DPH:
78.128 Kč
 
Ušetříte:
21.406 Kč (18 %)
 
Váha:
160 kg
 
Minimální odběr:
1
 
Prodej po:
1
 
Termín dodání:
skladem
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Bezkonkurenční cena a kvalita!!!

Na námi dodaný a nainstalovaný systém EnergySol poskytujeme 5ti letou záruku!!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat tel.: +420 777 783 673 email: info@energysol.cz

Velmi oblíbený , mnoha instalacemi odzkoušený kompaktní solární set je vybaven  vysoce účinným  trubicovým vakuovým solárním kolektorem  58/1800A  HEAT PIPE systém.

 

Součástí naší nabídky jsou rovněž solární sety pro ohřev teplé užitkové vody a přitápění bez zásobníku či aku nádrže. Tyto sety jsou vhodné pro domy kde již už mají zásobník či aku nádrž připravenou. Tyto sety jsou již od prvopočátku navrženy a sestaveny tak, aby energii chycenou solárními kolektory využívali nejen pro ohřev teplé užitkové vody ale také k vytápění. Snad menší nevýhodou tohoto systému je vyšší počet kolektorů, které je třeba nainstalovat (=vyšší pořizovací cena + více místa pro instalaci kolektorů). Tím ale všechny nevýhody končí. Hlavní výhoda je právě ta ekonomická a ekologická. Vytápění Vašeho domu a ohřev teplé užitkové vody Vás nic nestojí a nikterak nezatěžuje životní prostředí.

Na všechny tyto sety máte možnost čerpat dotaci ve výši až 55tis. z programu Nová Zelená úsporám!! Zajištění projektu s energetickým posudkem je samozřejmostí, projekt je dotován příspěvkem z NZÚ ve výši 5tis. Veškeré formality s podáním žádosti za Vás vyřídíme ZDARMA, žadatel podepisuje jen plnou moc a po realizaci obdrží dotaci na jeho bankovní účet.

 

Tento kolektor si získal značnou oblibu u našich zákazníků pro svou vysokou účinnost nejenom v letním, ale zejména v jarním, podzimní a zimním období. Námi poskytovaná 10ti letá záruka, nízké náklady na provoz, bezkonkurenční cena řadí tento kolektor jednoznačně jako nejvhodnější kolektor pro klimatické podmínky v Česku a na Slovensku. Další částí setu je trivalentní zásobníkový smaltovaný ohřívač  s polyuretanovou izolací a pojistným ventilem. Kompaktní čerpadlová jednotka s vypouštěcím a napouštěcím ventilem, čerpadlem WILO, průtokoměrem, bezpečnostními ventily, tlakoměrem, teploměrem s integrovanou řídící jednotkou DeltaSol BS se 3 senzory od německého výrobce RESOL. Tato kompaktní  integrovaná jednotka vyniká především svou tradiční "německou spolehlivostí" a vynikajícím designem. Instalace této integrované jednotky je velmi jednoduchá vzhledem k tomu, že všechny její součásti jsou již zabudovány. 
 

Set se skládá z následujících komponentů

Trubicový vakuový kolektor Westech

3x30 trubic
Konstrukce nebo háky pro upevnění na střechu 3/6 ks
Teplonosná kapalina Kolekton P Super 25l
   
Čerpadlová skupina RESOL FlowSol B s integrovanou řídící jednotkou RESOL DeltaSol CS Plus 1 ks
Odvzdušňovací ventil 1 ks
Solární expanzní nádoba 35l 1 ks
 

Ostatní fotografie k produktu

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz